30 вересня 2021. 11.10.2021 р. завідувач кафедри педагогіки та психології Тетяна Лутаєва отримала диплом доктора педагогічних наук на підставі рішення Атестаційної колегії від 29 червня 2021 р. Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук (доктора наук) зі спеціальності 13.00.01 «загальна педагогіка та історія педагогіки» на тему «Педагогічна й громадсько-просвітницька діяльність науковців Слобожанщини – фундаторів медичної та фармацевтичної освіти в Україні (ХІХ – поч. ХХ ст.)» була захищена в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди 28 квітня 2021 року.