Урочисте вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації “Теорія та практика дистанційного навчання”

Урочисте вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації "Теорія та практика дистанційного навчання"

17.12.2021 р. відбулася зустріч кафедри педагогіки та психології ІПКСФ зі слухачами курсу підвищення кваліфікації «Теорія та практика дистанційного навчання» (07.09. – 07.12. 2021 р.). Свідоцтва про підвищення кваліфікації отримали представники 21 кафедри НФаУ та ЦДТН. Директор ІПКСФ Лариса Галій та завідувач кафедри Тетяна Лутаєва звернулися до здобувачів післядипломної освіти з привітаннями та ініціювали обговорення результатів навчання.

Слова подяки до колективу кафедри педагогіки та психології у письмовій формі висловив завiдувач кафедри неорганiчної та фiзичної xiмії Микола Голiк. Зазначалося, що сучаснi та професiйно розробленi кафедрою цикли пiдвищення квалiфiкацiї забезпечуютъ дотримання науково-педагогiчним складом стратегiї «Освіта протягом життя». Були відзначені педагогічна майстерність викладачів, надана інформаційна та нормативна підтримка, якi безумовно допоможуть в органiзацiї та проведеннi занять на високому професійному рівні у вiдповiдностi до вимог часу.