Тетяна Лутаєва отримала сертифікат про проходження дистанційного науково-педагогічного стажування на базі Медичного Університету в Любліні (Польща)

Захист міні-проектів «Сучасні проблеми вищої освіти та шляхи їх вирішення»

Завідувачка кафедри педагогіки та психології ІПКСФ д. пед. н., доцент Тетяна Лутаєва отримала сертифікат про проходження дистанційного науково-педагогічного стажування загальною тривалістю 120 год (4 кредити ECTS) для викладачів закладів вищої освіти на базі Медичного Університету в Любліні (Польща), яке відбулося упродовж 4–29 жовтня 2021 р.

Метою дистанційного стажування було підвищення рівня теоретичних та практичних знань науково-педагогічних працівників українських університетів у галузі функціонування вищої освіти в Європі, стандартів проведення наукових досліджень та навчання студентів. Непрямою метою – поліпшення польсько-українських відносин шляхом інтеграції наукового співтовариства України та Польщі. Для досягнення запланованих цілей у відповідності до програми онлайн-стажування Т.Лутаєва брала участь в он-лайн конференціях, а саме: «Фінансові джерела для дослідників в галузі охорони здоров’я з фондів Європейського Союзу», «Навчання на медичному факультеті та професійний розвиток лікарів та лікарів стоматологів в Польщі», «Програми академічного обміну в сфері охорони здоров’я. Програма Ерасмус», «Реформа медичної освіти в Польщі», «Медичний центр післядипломної освіти, його роль, перебіг післядипломної підготовки лікарів та лікарів стоматологів в Польщі», «Презентація Центру Медичної Симуляції Медичного Університету в Любліні».