🍁 1-го листопада наш Інститут відсвяткував своє 30-річчя проведенням науково-практичної конференції на тему безперервного професійного розвитку фармацевтичних працівників. Звісно, крім наукових доповідей були висловлені й теплі слова привітань з ювілеєм – від представників МОЗ і Держлікслужби України, колег-освітян, громадських організацій, фармацевтичного бізнесу.
💊 Страшні реалії війни яскраво й чітко демонструють виражену потребу країни у медичних і фармацевтичних кадрах. Не дивлячись на масову міграцію, часто складні умови праці, зовсім непросту й тривалу підготовку фармацевтів і медиків, наша галузь охорони здоров’я функціонує, і навіть намагається розвиватися. І ні для кого не секрет, що визначальною умовою для цього є належна підготовка кадрів, причому як на додипломному, так і на післядипломному рівнях.
👩‍🎓 Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету вже 30 років поспіль виконує надважливу функцію постійного забезпечення високої компетентності фармацевтичних кадрів для нашої країни. Сотні й тисячі практичних фахівців та інтернів щорічно проходять навчання у стінах Інституту, досвідчені викладачі якого намагаються надати своїм слухачам все саме прогресивне, актуальне й важливе, тим самим підвищуючи рівень їх професійної майстерності.
🙋‍♂️ Тож, з нагоди ювілею, побажаємо самим собі й колегам сил, енергії, натхнення та оптимізму – так необхідних наразі для того, щоб міцно тримати стрій на нашому фармацевтичному фронті, наближаючи Перемогу!
🌱 P.S. А ще ми сьогодні висадили крихітну сакуру, щиро загадавши бажання, щоб усі ми могли милуватися її чарівними квітами під мирним українським небом ще багато-багато років. Квітучі сади – це так по-українськи!
💛💙 Слава Україні!
Науково-практична конференція до 30-ти річчя Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації На зображенні може бути: 14 людей На зображенні може бути: 15 людей