19 червня 2015 р. в кіноконцертному залі «Україна» відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам НФаУ, серед яких магістри спеціальності «Педагогіка вищої школи». На свято були запрошені викладачі університету, почесні гості, батьки і родичі випускників.

Церемонія відкрилася міжнародним гімном студентів «Gaudeamus» та концертом художньої самодіяльності НФаУ після чого випускників привітав ректор університету академік НАН України професор В. П. Черних.

Свої особисті поздоровлення магістрам педагогіки висловила голова ДЕК зі спеціальності «Педагогіка вищої школи» проф. С.Т. Золотухіна.

Після привітань першими на сцену кіноконцертного залу піднялися випускники, які отримали з рук ректора університету дипломи, в додатках до яких тільки відмінні оцінки.

Цей навчальний рік не став винятком на «урожай» магістрів зі спеціальності «Педагогіка вищої школи», якими вправі пишається наша кафедра. З 21 випускника удостоєні дипломів з відзнакою: Бровченко Сергій Васильович; Гнатченко Наталія Віталіївна; Зоріч Світлана Броніславівна; Калуцька Ольга Віталіївна; Кіреєв Ігор Володимирович; Котвіцька Алла Анатоліївна; Кривобік Раїса Агафонівна; Мозгова Тетяна Петрівна; Раковська Альона Сергіївна.

Дорогі наші випускники прийміть наші щирі вітання!

Колектив кафедри педагогіки та психології.