Цикл підвищення кваліфікації у ВНМУ ім. М.І. Пирогова

З 20 по 30 травня 2019 р. викладачами кафедри педагогіки та психології було проведено цикл підвищення кваліфікації «Сучасні технології навчання» для науково-педагогічних працівників (67 осіб) Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

Заняття проводили проф. Кайдалова Л.Г. та доценти: Альохіна Н.В., Сабатовська-Фролкіна І.С., Шварп Н.В. Під час даного курсу слухачі мали змогу ознайомитися з такими темами, як «Загальна характеристика сучасних педагогічних технологій», «Тренінгові технології», «Технологія групової діяльності», вдосконалити професійну підготовку шляхом поглиблення та розширення знань з педагогіки та психології вищої школи.

В ході інтерактивної взаємодії учасниками циклу було відзначено доцільність використання сучасних технологій навчання в освітньому процесі закладів вищої освіти.