Навчальний процес магістрантів 2 курсу заочної форми навчання спеціальності 011 “Освітні, педагогічні науки”

Навчальний процес магістрантів 2 курсу заочної форми навчання спеціальності 011 “Освітні, педагогічні науки”.

Завідуюча каф., проф. Л.Г. Кайдалова – лекція з дисципліни “Педагогічна майстерність” на тему “Самоосвіта і саморозвиток викладача”.

1Доц. Шварп Н.В. – лекція з дисципліни “Методика викладання у вищій школі”на тему  “Навчально-методичне забезпечення освітнього процесу”.

DSC06825

Доц. Сабатовська І.С. Практичне заняття з дисципліни “Педагогічний практикум” на тему “Професійна педагогічна діяльність викладача вищої школи”.

20181101_135751

Ас. Науменко Н.В.  – практичне заняття з дисципліни “Методика викладання у вищій школі” на тему: “Технології, форми та методи навчання”.

DSC06834