Секційне засідання «Гуманітарні дисципліни в сучасних концепціях вищої школи»

19 квітня 2018 року на кафедрі педагогіки та психології відбулося секційне засідання «Гуманітарні дисципліни в сучасних концепціях вищої школи», яке проходило в рамках ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Гуманітарна складова у світлі сучасних освітніх парадигм», яка проводилась кафедрою українознавства та латинської мови НФаУ спільно з кафедрою української мови ХНМУ.

Головою секції була завідуюча кафедрою, проф. Л.Г. Кайдалова. На секції виступили 7 доповідачів з різних закладів освіти: Національного фармацевтичного університету, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та Харківської державної академії культури. Загалом, на секцію було подано понад 35 тез доповідей, що є свідченням актуальності гуманітарної складової сучасної освіти.