Участь у V міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання освіти і науки», приуроченій до «Міжнародного Дня науки»

10 – 11 листопада 2017 року в Національній академії Національної гвардії України відбулася V міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання освіти і науки», присвячена теоретичним і практичним питанням у освітній та науковій галузі, пошуку нових підходів у вирішенні сучасних проблем у вищій освіті.

Національний фармацевтичний університеті є співорганізатором конференції.

Завідуюча кафедрою, доктор пед. наук, проф. Л.Г. Кайдалова є членом організаційного комітету.

Професор Л.Г. Кайдалова на пленарному засіданні виступила з доповіддю «Самоосвіта як компонент професійного розвитку та зростання викладачів вищих навчальних закладів» та головуючою секції 5 «Освітній менеджмент: організаційні, економічні, правові засоби реалізації в Україні та в світі».

20171121_105059-1