ХІV Міжнародна школа-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті»

Колектив кафедри педагогіки та психології відвідав XIV міжнародну школу-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті», яка проходила 1-3 лютого на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Мета школи-семінару – підвищення педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників шляхом їх ознайомлення і навчання сучасним технологіям педагогічного процесу, а також обміну досвідом щодо нових підходів до виховання та розвитку особистості.

Науково-педагогічний склад кафедри відвідали майстер-класи та педагогічні майстерні з питань формування комунікативної конфліктної взаємодії у навчально-виховному процесі ВНЗ, використання ігрових технологій у навчанні, активізації навчального процесу та багато іншого.

image-0-0

20170214_140241